0
برایان ال وایس

برایان وایس

Brian Weis

بیوگرافی

دکتر برایان وایس، روانپزشک و نویسنده مشهور، به دلیل فعالیت‌های پیشگامانه خود در زمینه زندگی گذشته (تناسخ) و کاوش‌های معنوی روح شناخته شده است.

برایان وایس متولد ۶ نوامبر ۱۹۴۴ در یک خانواده سنتی یهودی در شهر نیویورک بزرگ شد. زندگی اولیه او پایه و اساس جستجوی دانش و درک معنوی او را گذاشت. استعداد تحصیلی برایان باعث شد تا او در تحصیلاتش به موفقیت برسد و در نهایت تحصیلات او با مدرک پزشکی از دانشگاه کلمبیا به اوج خود رسید. فداکاری و کنجکاوی او به حرفه‌اش به عنوان یک روانپزشک دامن زد، جایی که او به درک پیچیدگی‌های ذهن و روح انسان پرداخت.

در یکی از جلسات گذشته‌درمانی بیمارانش بود که وایس با چیزی مواجه شد که برای همیشه دیدگاه او را تغییر داد. یک بیمار تحت هیپنوتیزم، جزئیات واضحی از زندگی گذشته خود را بازگو کرد و علاقه وایس را به کاوش در ارتباط بین زندگی‌های گذشته و تجربیات کنونی برانگیخت.

تحقیقات بعدی و تجربیات بالینی وایس او را به این نتیجه رساند که کاوش در زندگی‌های گذشته می‌تواند یک ابزار درمانی برای پرداختن به مسائل جسمی و روحی حل نشده، تروماها و فوبیا باشد. کتاب او «استادان بسیار، زندگی‌های بسیار» سفر او و تأثیر تحول‌آفرین گذشته‌درمانی را مستند کرده است.

نوشته‌های برایان وایس به آثاری اساسی در زمینه‌های معنویت و شفای کل‌نگر تبدیل شده است. کتاب‌های او، از جمله «Through Time into Healing» و «Mess from the Masters» به مخاطبان جهانی رسیده است و بینش‌هایی را درباره به هم پیوستگی زندگی‌ها و ادامه سفر روح ارائه می‌دهد.

کار وایس مرزهای جغرافیایی را درنوردیده است و به افرادی که به دنبال پاسخ هستند، آرامش، شفا و راهنمایی معنوی ارائه می‌دهد. سخنرانی‌ها، کارگاه‌ها و نوشته‌های او به افراد بی‌شماری قدرت داده است تا سفرهای خودیابی خود را آغاز کنند. آثار او به الهام بخشیدن به افراد برای کشف اعماق آگاهی خود ادامه می‌دهد و پلی ماندگار بین علم و متافیزیک برقرار کرده است.

کتاب‌ها

کتاب استادان بسیار، زندگی‌های بسیار

کتاب استادان بسیار، زندگی‌های بسیار

کتاب معجزه وجود دارد

کتاب معجزه وجود دارد

کتاب جز عشق راهی نیست

کتاب جز عشق راهی نیست

کتاب بازگشت درمانی

جملات برگزیده

-هر روحی افراد مهم آن زندگی را انتخاب می‌کند. سرنوشت، شما را در شرایط خاص قرار می‌دهد، به شما حکم می‌کند که در زمان و مکان خاصی با شخص خاصی روبرو شوید.

-درک ترس را از بین می‌برد. وقتی ماهیت واقعی وجود خود را درک می‌کنیم، ترس‌ها از بین می‌روند. ما موجودات روحانی هستیم نه انسان.

-ذهن منطقی ما اغلب سعی می‌کند برخوردهای عرفانی را به حداقل برساند یا نفی کند. ما قدرت تجارب خود را فراموش می‌کنیم. ما باید واقعیت آن رویداد را که یک معجزه است، بپذیریم.

-بزرگترین چیزی که مردم را از زندگی در لحظه حال باز می‌دارد چیست؟ ترس؛ و ما باید یاد بگیریم که چگونه بر ترس غلبه کنیم.

-شما بدن خود نیستید، شما مغزتان نیستید، حتی ذهن، شما نیست. شما روح هستید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که دوباره حافظه‌تان را بیدار کنید و به یاد بیاورید.

-گاهی اوقات تکامل‌یافته‌ترین روح‌ها چالش برانگیزترین مسیرها را طی می‌کنند.

-وظیفه شما قضاوت یا مجازات نیست. کارما از آن مراقبت خواهد کرد. وظیفه شما عشق ورزیدن است.

-گذشته را ببخش. تمام شده است. از آن درس بگیر و رها کن. مردم دائماً در حال تغییر و رشد هستند. به تصویری محدود، منفصل و منفی از یک شخص در گذشته نچسبید. اکنون آن شخص را ببینید. رابطه شما همیشه برقرار است. زنده و در حال تغییر.

-عشق انرژی است که همه افراد و اشیا از آن ساخته شده‌اند. شما از طریق عشق به همه چیز در دنیای خود متصل هستید.

-نگرانی بی‌ارزش است. وقتی تمرکز خود را بر آنچه قبلاً اتفاق افتاده یا ممکن است هرگز رخ ندهد متوقف کنید، در لحظه حال خواهید بود. سپس شروع به تجربه شادی در زندگی خواهید کرد.

-ارواح نژاد، جنس یا مذهب ندارند. آنها فراتر از تقسیم‌بندی‌های مصنوعی هستند.

-زیرا واقعاً همه ما فرشته‌هایی هستیم که به عنوان انسان موقتاً پنهان شده‌ایم.

-هرچه بیشتر به درون بروید، ماهیت واقعی خود را بیشتر درک می‌کنید و شادی و شادی بیشتری در زندگی خود احساس می‌کنید.

ویدیوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *