09128593599
0

کلیپ انگیزشی

منتخب بهترین ویدیوهای انگیزشی کوتاه و فیلم الهام‌بخش برای کسب موفقیت در زندگی

زمان آن رسیده که به قدرت نهفته خودمان اتکا و باور داشته باشیم و برای موفقیت، فقط روی خودمان سرمایه‌گذاری نماییم. قدرت نهفته ما همچون عظمت کوه یخ است، کوهی که تنها بخش بسیار کوچکی از آن بیرون آب و نمایان است و عظمت واقعی آن از دید ما پنهان است.

خداوند در وجود ما جریان دارد، خداوند قادر مطلق است و از روح خودش در ما دمیده، این یعنی ما می‌توانیم بدون هیچ محدودیتی، به خواسته‌های خود دست پیدا کرده و هر آنچه را که می‌خواهیم خلق کنیم.

خداوند هیچ محدودیتی برای پیشرفت ما قرار نداده و هر محدودیتی هست، تنها در ذهن ما و ساخته ذهن ماست.

قدرت باور حتی با آزمایشات علمی ثابت شده و به بشر نشان داده که می تواند غیر ممکن‌ها را به شکلی توجیه‌ناپذیر ممکن سازد.

ما باید با اتکا به باور به خود، با تلاش و پشتکاری مستمر به سمت خواسته ها، آرزوها و اهداف خود حرکت کنیم و به آنها دست پیدا کنیم.

مجموعه ویدئوهای انگیزشی این محصول به زبان انگلیسی بوده که با زیرنویس فارسی منتشر شده است و به طور مستمر، ویدئوهای جدید اضافه خواهد شد.

ای نسخه نامه الهی که تویی – ای آینه جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست هر آنچه در عالم هست – از خود بطلب، هر آنچه خواهی که تویی

هیچ موفقیتی به دست نخواهد آمد اگر ما از خود بیزار باشیم. اگر ما منتظر باشیم که شرایط برای موفقیت ما مهیا شود هیچگاه به اهداف خود نمی‌رسیم.

تنها راه رسیدن به هدف، به کمال و عشق الهی، پذیرش خود است. پذیرش خود یعنی در ابتدا با خودمان کنار بیاییم، افکار منفی در مورد خودمان را کنار بگذاریم، نقص‌ها و ضعف‌هایمان را در آغوش بگیریم و همواره تلاش کنیم در قالب همانی که هستیم، بهتر باشیم.

خدا آنطور که لازم بوده و با خصوصیاتی که برای کمال ما مطلوب بوده ما را آفریده، باید از برچسب زدن به خود، از فرار کردن از خود، از انتظار معجزه داشتن از دیگران رها شویم و باور کنیم که هر کدام از ما یک نمونه زمینی خداست.

  • باید خودمان را دوست داشته باشیم تا کالبد و روان ما بتواند پذیرای دوست داشتن دیگران باشد.
  • باید به خودمان کمک کنیم تا بتوانیم به دیگران کمک کنیم.
  • باید باور داشته باشیم گنجی درون ما نهفته و این گنج، همان هدف نهایی ماست و به جز آن، به چیز یا کس دیگری نیاز نخواهیم داشت.

این محصول، برای همین هدف تهیه شده است تا شما را با خود واقعی‌تان مواجه سازد. تا تلنگر بزند که بیشتر به درون خودمان نگاه کنیم و با خودمان آشتی کنیم تا زمانی که با خویش خود یگانه شویم.

مجموعه ویدئوهای انگیزشی این محصول به زبان انگلیسی بوده که با زیرنویس فارسی منتشر شده است و به طور مستمر، ویدئوهای جدید اضافه خواهد شد. 

یکی از اصلی‌ترین گام‌های سلوک، زندگی در لحظه و شاهد بودن لحظه است. آنچنان اهمیت لجظه اکنون مهم است که می‌تواند مرز زندگی بهشتی و جهنمی انسان را در این دنیا مشخص کند.

قدرت اکنون یعنی زندگی در لحظه، زندگی فارغ از حسرت گذشته و شوق آینده. یعنی آگاهی از تمام لذت، توانایی، قدرت و موهبتی که در همین لحظه – نه یک ثانیه قبل، نه یک ثانیه بعد – وجود دارد.

ما با زندگی در لحظه نه تنها زندگی شادتر و سالم‌تری خواهیم داشت بلکه روز به روز بر جسم و روح خود مسلط‌تر خواهیم شد.

با مشاهده این ویدئوها قدر داشته‌هایتان از جمله زمانی که در هر لحظه در اختیار دارید را بیشتر می‌دانید و توجهتان به موهبت‌ها و نعمت‌های پیرامونتان بیشتر شده و تلاش بیشتری برای رسیدن به خواسته‌هایتان را به کار می‌گیرید.

مجموعه ویدئوهای انگیزشی این محصول به زبان انگلیسی بوده که با زیرنویس فارسی منتشر شده است و به طور مستمر، ویدئوهای جدید اضافه خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *