09128593599
0

نیایش و مناجات با خدا (دانلود و پخش آنلاین رایگان فایل صوتی)

مناجات با خدا صوتی

مناجات با خدا، نیایش و ستایش او نه تنها آرامش روحی و درونی زیادی به ما می‌بخشد و ایمان ما به خدا را تقویت می‌کند، بلکه سبب نزدیکی ما به او خواهد شد و این، مهم ترین ثمره مناجات است.

در مناجاتها، کمتر از خواسته‌های مادی صحبت می‌کنیم و یا به ستایش پروردگار مشغول می‌شویم یا خواسته‌های معنوی از او بیان می‌کنیم.

قطعا خداوند هم از مناجاتهای ما لذت می‌برد، نه برای آنکه مورد ستایش قرار می‌گیرد بلکه به خاطر هدایت یافتن بنده‌اش، بنده‌ای که تلاش می‌کند خدا را در اولویت قرار دهد و وصال او را سرنوشت خود انتخاب کند.

زندگی پر است از سختی و چالشهایی که همگی آزمایش‌های الهی هستند و دعا و مناجات یکی از بهترین راههایی‌ست که در کنار تلاش و استقامت ما، می‌تواند انرژی و توانمان را تقویت کرده و روحیه و ایمان مستحکمی برای عبور از این چالشها به دست آوریم.

در این مطلب، مجموعه‌ای از مناجاتهای صوتی تهیه شده که متن آنها توسط حیات صلح نگارش و با صدای دلنشین آقای فرهاد جان سریان ضبط شده است. تلاش می‌کنیم در آینده نیز پادکستهای مناجات بیشتری منتشر کنیم.

مناجات ۱: ای مهربانترین خالق حکیم

خدایا. ای مهربانترین خالق حکیم. ای هدایتگر من در تاریکی. راه را نشانم بده. مرا در مسیر خودت ثابت قدم نگه دار و به روح من بیاموز جز تو را به دلم راه ندهم، برای تو زندگی کنم، برای تو به همه خدمت کنم و برای تو بمیرم.

پروردگارا، سالها تشنه شراب الهی تو بودم اما خودم را در شلوغی این زندگی خاکی مدفون کردم, از تو دور شدم، ‌انکارت کردم، تو را مقصر همه چیز دانستم اما در نهایت، تسلیم شدم و پذیرفتم که جز تو سرنوشتی نخواهم داشت.

ای خالق من, معبودم, روح و ذهنم پر شده از افکار بی‌معنی و پوچ که هیچ ثمری برای زندگی‌ام ندارد. به من آرامشی عطا کن که بند بند وجودم را در تو گم کنم و خودم را در کلمات تو معنا بخشم.

ای یگانه معشوق حقیقی، ستایش تو نه برای توست برای من آشفته‌حال است که جز تو معبودی ندارم. آرامشم ده تا با دلی روحانی تو را یاد کنم، هر لحظه و هر ثانیه به تو فکر کنم و فقط تو را در زندگی‌ام ببینم، بخوانم و بجویم.

الهی آمین.

مناجات ۲: ای نور آسمانی

الهی ای نور آسمانی، ای خالق دو عالم، ای پاکترین هستی‌بخش, ما به تو محتاجیم و خود نمی‌دانیم. دستمان را بگیر. به روحمان برکت ده و زندگیمان را با آرامش آسمانی‌ات مطهر کن.

ای آفریدگار مطلق. ای یگانه‌ی بی‌همتا، من از زندگی تباه شده خود به سوی تو آمده‌ام. ناامید از همه کس, فقط تو را می‌خوانم. به من توفیق ده یادت را, مرا به نور نیایشت جلا بخش.

خدایا، ای متعال، ای بخشنده‌ی دانا، امروز بیش از پیش در خود گم شده‌ام. امروز بیشتر از همیشه به تو محتاجم که چراغ راهم باشی و در این پیچ و تاب تردید و ناامیدی، مرا به سوی خود بکشانی.

پروردگارا، ای خداوند ماه و خورشید. گرمابخش وجودم باش. دلم را به حضورت آرام کن. به من ایمانی عطا کن که اگر لحظه‌ای به یادت نباشم به درگاهت اشک‌ریزان توبه کنم.

الهی آمین.

مناجات ۳: ای خداوندی که…

ای خداوندی که تو را آنچنان که باید نمی‌خوانیم اما طلبکارانه صدایت می‌کنیم و تو پدرانه به ناله‌های ما گوش می‌دهی و دست نوازشت را بر ما عطا می‌کنی.

ای خداوندی که از جفای مخلوقت می‌گذری و همچنان درهای بهشتت را به روی ما باز می‌گذاری. ما آدمیان از این همه خوبی تو گریزانیم و خود نمی‌دانیم که چه جهنمی را بر خود برگزیده‌ایم.

ای خداوندی که همیشه یادت را در دل آشفته‌ی ما زنده نگه می‌داری، امروز محتاج توام و به درگاهت دعا می‌کنم که احتیاجم به تو را در بند بند وجودم گسترش دهی.

جز تو چه می‌توانم بخواهم؟ جز تو چه برایم کافیست؟ تو را به تمام خلقتت قسم می‌دهم که دستم را بگیر و هدایتم کن. دیگر توان دوری از تو را ندارم. خودت را مقصد نهاییم قرار ده خداوندا.

الهی آمین.

..

 

رایگان، گوش کنید، دانلود کنید و به اشتراک بگذارید. کاری از وبسایت حیاط صلح

مناجات ۴: ای خالق من

ای خالق من،‌ نفس‌هایم به شماره افتادند. دردم تو بودی و درمان نیز تو. دریغ از ایمانی که مرا به سمت تو هدایت کند. افسوس از دلی که تو را نمی‌پذیرفت. افسوس از عمری که گذشت تا بیاموزم جز تو پناهی ندارم.

خداوندا بازیچه‌ی دنیا بودم و ندانسته تو را پس می‌زدم. امروز پشیمان به آخر خط رسیده و می‌خواهم پناهم دهی. منِ بیمار را جز تو چه طبیبی هست؟ درد مرا جز یاد تو چه تسکینی هست؟

ای آفریدگار من، ای مظهر تمام پاکی‌ها، مرا وسیله‌ای قرار ده که مردمانت را به یاد تو بیاندازم. مرا وسیله ای قرار ده که حکمتت را در خلقتت بگسترانم و خودم را در خدمت به مخلوقاتت سیراب کنم.

ای نور ملکوتی، تمام وجودم را در عبادتت محو کن و رویای نیایش هر لحظه‌ات را در سرنوشتم تعبیر کن. قلبم را آنچنان پاک کن که هر مخلوقت را بر خود ترجیح دهم و در نهایت، رضایت تو بر هر نفسم جاری شود.

الهی آمین

مناجات ۵: ای مهربانترین پروردگار

ای مهربانترین پروردگاری که نعمتت فراگیر است، بی‌تابی و عطش وصالت را سرنوشت هر لحظه‌ام قرار ده. مرا آن ده که هیچ نداشته باشم جز تو را که سعادت ابدی در همین است.

ای زیبای عالم، هر لحظه تو را یاد می‌کنم تا شاید مرا شایسته جرعه‌ای از حضورت قرار دهی. هر لحظه تو را می‌خوانم تا شاید مرا در نور حضورت محو کنی.

ای قادر متعال، این مناجات‌ها بی‌تابی دلم برای توست. شنوای مطلق تویی و بی‌نوای مطلق من. دستم را بگیر و به درگاه عاشقانت هدایتم کن.

خدایا جز ایمان راستین به تو هیچ نمی خواهم. به هر مسیری هدایتم کنی شکرت کنم که تو جز سعادت برای من نمی‌خواهی. هر آنچه بخواهی برای من نعمت است و هر نعمت تو رحمت.

الهی آمین.

 

مناجات ۶: خدایا…

خدایا تو سکان دار زندگی من هستی. پس از هیچ چیز هراسی ندارم و می‌دانم که تو از بنده‌ات مراقبت می‌کنی.

خدایا تو نگهبان زندگی من هستی. پس می‌دانم هیچ خطری مرا تهدید نمی‌کند جز آنکه خود از راه تو دور شوم.

خدایا تو خالق زندگی من هستی. پس توفیقی بده که در دلم هیچ چیز جز تو را راه ندهم و جز به خوبی از تو یاد نکنم.

خدایا تو هدف زندگی من هستی. پس مرا در راه رسیدن به عشق الهی‌ات یاری ده تا جز تو هیچ نخواهم.

الهی آمین

 

مناجات ۷: خدایا (۲)

خدایا ایمانم را به من برگردان. کاری کن که من هم ابزار اراده تو باشم. به من فرصتی بده تا در خودم عشق را پیدا کنم. این عشق، مرا به تو می‌رساند…

خدایا عشق مرا درک کن. کمکم کن تا عشق تو را در دلم زنده کرده و آن را به تمام مخلوقاتت هدیه کنم. چرا که عشق باید در خلقت تو پخش شود.

خدایا به من بیاموز که چگونه برای همه مخلوقاتت اشک عشق بریزم تا شاید بتوانم همه آنها را همچون خود ببینم و عاشقشان باشم.

خدایا عمر مرا در راه شناخت تو و خدمت به بندگان تو بگذران که آرامش ناب الهی‌ات با دعای خیر بندگانت میسر خواهد شد.

الهی آمین.

 

مناجات ۸: دعای فرانسیس قدیس

خداوندا، مرا وسیله صلح و آرامش خود قرار بده

بگذار در جایی که نفرت وجود دارد، عشق بکارم

در جایی که آسیبی وارد آید، ببخشایم

در جایی که شک و تردید وجود دارد، ایمان بیاورم

در جایی که ناامیدی هست، امیدواری بدهم

در جایی که تاریکی هست، روشنایی بیاورم

در جایی که غم و اندوه هست، شادی به بار آورم

ای پروردگار عالم

به من تسلی بده، ای تسلی بخش

به من درک و فهم بده، ای دانای فهیم

به من عشق عطا کن،‌ ای خدای رحمان

چون از بخشیدن است که دریافت می‌کنیم

به سبب بخشیدن است که بخشیده می‌شویم

و به سبب مرگ است که برای زندگی جاودان متولد می‌شویم

 

مناجات ۹: خداوندا

خداوندا ای مهربانترین مهربانان، ای کسی که بی‌مقدار روزی می‌دهی و بی‌دلیل می‌بخشی.  گناهان مرا ببخش و دل مرا از هر ناپاکی، پلیدی و شهوت پاک کن.

خداوندا،‌ ای بزرگوار هستی‌بخش، ای خالق باشکوه، ای کسی که نام تو آرام‌بخش دلهاست. آفرینش تو سراسر حکمت است و این بی‌تابم دلم برای تو هم از حکمت رحیمانه توست. بی‌تابی برای تو شیرین است؛ بی‌تاب‌ترم کن.

خداوندا، ای توانگری که همتا نداری، ای کسی که لطف تو بی‌انتهاست. این سعادتی که تو را می‌خوانم و صدایت می‌کنم هم از لطف توست. به من بینشی عطا کن که خدای درونم را دریابم و شایسته اشرفی مخلوقاتت باشم.

خداوندا، ای شنوای دعای ما، ای کسی که همیشه توبه‌پذیری. سالها بی‌تو زندگی کردم و امروز پشیمانم. ندامتم را بپذیر و هدایتم کن به راهی که هر لحظه‌اش تو باشی و مقصدش نیز تو.

الهی آمین.

 

مناجات ۱۰: ای خدای…

ای خدای بخشنده و روزی‌دهنده، کمکم کن تا مثل تو باشم و خوبی دیگران را چند برابر جبران کنم.

ای خدای دلسوز و یاری‌دهنده. کمکم کن تا مثل تو باشم و با نیازمندان به دوستی رفتار کرده و بدون چشم‌داشت به آنها نیکی کنم.

ای خدای عادل و حکیم. کمکم کن تا مثل تو باشم و با همه مردم به عدالت رفتار کنم.

ای خدای مهربان و بی‌نیاز. کمکم کن تا مثل تو باشم و بدی دیگران را با خوبی و محبت تلافی کنم.

ای خدای ستار العیوب. کمکم کن تا مثل تو باشم و عیب و خطای کسی را فاش نکنم.

ای خدای گیرنده دستها. کمکم کن تا مثل تو باشم و گره از زندگی مردمانت باز کنم.

ای خدای تسکین‌دهنده دلها. کمکم کن تا مثل تو باشم و بذر امید و ایمان را در دل مردمانت بکارم.

ای خدای مجاب‌کننده دعاها. کمکم کن تا کلام و رفتار و زندگی‌ام همه را به یاد تو بیاندازد.

الهی آمین.

..

رایگان، گوش کنید، دانلود کنید و به اشتراک بگذارید. کاری از وبسایت حیاط صلح

مناجات ۱۱: کمک کن

خدایا

کمکم کن تا به چیزی غیر از تو فکر نکنم و چیزی غیر از تو را نخواهم

خدایا

کمکم کن تا به هر آنچه دارم قانع باشم و بدانم هر چه نیاز دارم را از قبل به من داده‌ای

خدایا

کمکم کن تا هر روز به ذکر و شکر تو مشغول باشم و هر لحظه تو را یاد کنم

خدایا

کمکم کن تا در دلم با چیزی جز یاد تو آرام نگیرم و جز محبت تو چیزی را در دلم جا ندهم

خدایا

کمکم کن تا بفهمم حقیقت من کیست و چرا مرا به این زندگی آوردی

خدایا

کمکم کن تا بفهمم هدف زندگیم چیست و چطور به تو و مخلوقاتت خدمت کنم

خدایا

مرا به راه راست خودت هدایت کن و دلم را به نور عشق الهی‌ات روشنی بخش

الهی آمین

 

مناجات ۱۲: خدایا… (۳)

خدایا کاری کن که دلم با یاد تو آروم بگیره

خدایا کمکم کن تا جز به عظمت تو به چیزی فکر نکنم و جز بزرگی تو رو در دلم جا ندم و جز رضایت تو هیچ چیزی نخوام

خدایا، زیبایی خلقتت رو در نگاهم کوچیک کن تا بزرگی زیبایی وجودت رو ببینم

خدایا،‌ از میان تمام نعمتهات، نعمت بندگی و نیایشت رو به من عطا کن

خدایا جان منو از وابستگی‌ها و خواستن‌هایی که منو از تو دور می‌کنه رها کن

الهی آمین.

 

مناجات ۱۳: خدای بزرگ

الهی، خدای بزرگ، من با تو یکی هستم. من تو را به عنوان ذات ابدی و خداوند تمام موجودات عالم می‌دانم. تو ذات پاک و دانا و حاضر در همه جا هستی. تو فضلی، تو عشقی، تو حقی، تو قدرتی، تو شعوری هستی که تمام چیزها از آن شکل گرفته و با کمک آن خلق و آفریده شدند.

تو حیات و هستی ذهن منی، تو عصاره روحانی روح و حان منی، شعور و درایت افکار منی، من تو را در کالبد جسمانی‌ام و در اعمال و کردارم بیان می‌دارم. تو آغاز و پایانی، کل تمامی چیزهای خیر هستی که من، بنده حقیر می‌توانم بیان و توصیف کنم. هر خیر و خوبی که خواهانش هستم از لطف تو در ذهن و دلم قرار گرفته و می‌دانم به لطف و کمک تو آنها را در اختیار خواهم داشت.

الهی آمین.

 

مناجات ۱۴: خدایا شکرت

خدایا امروز به آسمون خیره شدم، آفتاب دلچسبی می‌تابید و باد خنکی به صورتم می‌خورد. سفیدی ابرهای تو نقش و نگار قشنگی به آبی آسمونت داده بود.

گاهی پرنده‌ها از جلوی چشمام رد می‌شدن، صدای آوازشون میومد و باعث میشد زنده بودن آفرینشت رو حس کنم.

خدای من، درختهای تو نفس می‌کشن. با حرکت برگهاشون با ما حرف می‌زنن. یا اون گلای سرخی که کنار باغچه‌مون کاشتی. دیدن سرخی گلها حالم رو خوب می‌کنه و بوئیدنشون جانم رو صفا میده.

خدایا گاهی با پای برهنه روی علفهات راه میرم و خنکیشون رو حس می‌کنم. لطافتی که در هر خلقت سبز تو هست از کف پاهام در وجودم جاری میشه. گاهی هم به خاک زمین تو خیره میشم. مشتی خاک به دست میگیرم و سعی می‌کنم انرژی حیات خاکها رو از کف دستهام حس کنم. این خاکی که لگدش می‌کنیم به این زمین زندگی بخشیده. به گلها درختا میوه‌ها حیوانات و غذای ما جان میده و ما بهش توجهی نداریم.

خدایا. فقط نگاهم به باغچه حیاطمون بود و این همه نعمت و خلقت زیبات رو به من نشون دادی. در آفرینش تو چقدر عظمت هست؟! خدایا شکرت که چشمهام رو به حقیقت زندگی باز کردی. شکرت که می‌تونم زیبایی و لذت رو در خلقت و نعمتهای تو ببینم. شکرت که به هر طرف نگاه کنم لطف و نعمت‌های تو رو می‌تونم ببینم.

خدایا ازت ممنونم به خاطر تمام نعمتهای بی‌شماری که به من دادی و از وجودشون بی‌خبرم یا حتی بهشون توجهی ندارم ولی با این وجود اون نعمتها رو از من دریغ نمی‌کنی.

خدایا شکرت به خاطر این همه خوبیات و خوبیایی که به من دادی و باز هم خواهی داد.

..

رایگان، گوش کنید، دانلود کنید و به اشتراک بگذارید. کاری از وبسایت حیاط صلح

در صورت تمایل،‌ از صفحه پادکست معنوی ما دیدن کنید و سایر پادکست‌ها را گوش نمایید.

دانلود رایگان مناجاتهای صوتی

 


 • نگارش متن و ضبط پادکست توسط حیات صلح
 • لطفا با نظرات و سوالاتتان در بخش نظرات، همراه ما باشید.
 • با اشتراک گذاری این مطلب در گسترش صلح درون سهیم باشید.
به ندای درون خود گوش دهید...

حیات صلح، واسطه‌ای برای بیدار کردن خدای درون شماست

با عضویت در خبرنامه صلح برای شما مقالات، مدیتیشن‌ها، کتاب‌ها و آموزه‌های معنوی و الهام‌بخش را ارسال می‌کنیم.

دیدگاه کاربران
 • ستایش ۲۳ دی ۱۳۹۹

  ❤️❤️❤️خیلی عالین واقعا ممنونم ازتون❤️❤️❤️

 • میلاد ۱۶ بهمن ۱۳۹۹

  ممنون از لطفتون بسیار عالی ❤

 • زهرا ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

  سلام واقعا ممنونم بابت این صوت های زیبا.خداخیرتون بده💚💚عالی بودن خداقوت

 • آتنا ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

  سلام
  بسیار آرام بخش و دل نشین. کاش همیشه دعاهامون به زبانی باشند که همه بتونن بفهمن و معنی اون رو کامل درک کنند.بی نهایت سپاسگزارم. خدا بهتون سلامتی بده.

 • Zzzz ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

  سلام اجازه دارم این فایل هارو دانلود کنم و توی پیچ ام بزارم ؟ پیچی ک میخوام ازش کسب درآمد کنم‌.

  • حیات صلح ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

   سلام. بله دوست عزیز. اتفاقا خوشحال هم میشم منتشر بشه اما انتظار دارم که رایگان منتشر بشن که افراد بیشتری بتونن استفاده کنن.
   اگر صلاح دونستی، سایت رو هم معرفی کنید که افراد بیشتری از مطالب استفاده کنن (اجباری در کار نیست)

   • سید علی اکبر موسوی ۴ خرداد ۱۴۰۰

    سلام روز بخیر من چطور میتونم فایلهای صوتی را دانلود کنم ؟

    • حیات صلح ۵ خرداد ۱۴۰۰

     سلام. انتهای مطلب، می تونید تمام مناجاتها رو تک به تک دانلود کنید

 • ساره ۱۶ خرداد ۱۴۰۰

  سلام وقت بخیر
  خیلی وقت بود دنبال کتابی بودم که مناجات به زبان فارسی داشته باشه
  امروز سایت شما را دیدم حس بسیار خوبی منتقل شد

  سپاسگزارم بابت این مطالب زیبا و دلنشین

  فقط یک درخواست هم داشتم امکانش هست مناجات صوتی بیشتر بشه

  • حیات صلح ۱۶ خرداد ۱۴۰۰

   سلام. خوشحالم که حال خوبی بهتون داد.
   در مورد مناجاتها، من هم دوست دارم بیشتر بشه اما نوشتن متن مناجات نیاز داره تا از نظر روانی در فضای معنوی خوبی باشم تا بتونم دعای خوبی رو بنویسم.
   اما به خاطر شما، امروز یه مناجات متفاوتی که خیلی وقت پیش آماده کرده بودیم رو منتشر می کنیم، امیدوارم خوشتون بیاد.

   • ساره ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

    سپاسگزار
    لحظاتتون‌پر از حس حضور خداوند

 • رامین ۲۳ مرداد ۱۴۰۰

  سلام
  ممنون از وجودتون ،
  همیشه پایدار باشید.
  عرضی داشتم اینکه گزینه دانلود مناجات ۹ و به بعد غیر فعال هست چکار کنم که اینا رو هم دانلود کنم ممنون.🌺

  • حیات صلح ۲۴ مرداد ۱۴۰۰

   سلام به شما
   الان مناجات های بعد از ۹ رو چک کردم و مشکلی نداشتن. لطفا دوباره امتحان کنید.

 • فاطی ۴ شهریور ۱۴۰۰

  به آدم آرامش میده واقعا ممنون

 • مریم ۱۷ شهریور ۱۴۰۰

  سلام اسم اهنگ مناجات شماره۵ ای مهربانترین پروردگارچیست

  • حیات صلح ۵ مهر ۱۴۰۰

   سلام. راستش نمی دونم! دوستم کار ادیت ها رو انجام داده.

  • شاهین مجنون ۲۳ مهر ۱۴۰۰

   سلام البوم باران عشق ناصر چشم اذر رو دانلود کنید

 • امین ۱۲ مهر ۱۴۰۰

  سلام
  ممنونتونم،فقط میتونم همینو بگم
  این صدای پر مهر برای ستایش پروردگار بی نهایت مجذوب کننده بود
  خدا خیلی حفظتون کنه
  خیلی لازم داشتم همچین صوت هایی رو😍

 • هم آوازِ طوفان ۱۳ آذر ۱۴۰۰

  سلام ، لطف الهی شامل حالتون باشه ،
  ببخشید ، گزینه دانلود وجود نداره ، میشه راهنمایی کنید؟؟

  • حیات صلح ۱۵ آذر ۱۴۰۰

   سلام به شما. به انتهای صفحه بریدو لینک دانلود همه مناجاتها قرار داده شده

 • توحید ۲۱ آذر ۱۴۰۰

  بسیار بسیار عالی بود. حال دلمون خوب شد. از خدا هرچی میخواین بهتون بده

 • زهرا ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام وقتتون بخیر خدا پشت و پناهتون
  ممنون از این فضای قشنگی که بوجود اوردین
  من تو پرتنش و پراسترس ترین روزهای زندگیم هستم که حتی مدیتیشن هم آرومم نمیکرد، مناجات و دردودل با خدا مرهم دردم شده
  خیلی ممنونم ازتون..

 • نرگس ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام روزتون بخیر
  میشه از فایل ها برای ساخت ویدیو استفاده کنم؟

  • حیات صلح ۱۳ خرداد ۱۴۰۱

   بله عزیز. مشکلی نیست

 • علیرضا ۱۵ مهر ۱۴۰۱

  سلام وخداقوت،سپاس از این مناجات های دلی وقشنگتون
  کلی انرژی مثبت والهی گرفتم دلتون شاد💜

 • آذر ۱ آبان ۱۴۰۱

  سلام ممنونم از فایلهای صوتی که شامل مناجاتهای زیبا و آرامش بخش با خدا هست ، انگار حرفهایی که از درون ما نشات گرفته، سپاس فراوان

 • Masih ۱۹ دی ۱۴۰۱

  درود و خسته نباشید چرا فایلها برای من پخش نمیشن و واقعا احتیاج دارم به مناجات و نیاشهایی که در گوشم زمزمه شود تا شاید از این همه دلتنگی و خستگی از این دنیای بی رحم و انسانهایی که واقعا خودشون رو دلخواه و دستی به اون راه میزنن که حق کشی کنن .دخالت کنن .دعوا درست کنن و خیلی کارهای دیگه که فقط به خودشون سود برسه و برسن به مادیات دنیا و چرا و چرا.
  ایا راهنماییم میکنید تا منم بتونم از این صداها گوش کنم تا این دل رو خالی کنم از درد پیش عشقم خدای من خدای تو و خدای همه .ممنونم از همه کسایی که به این وصل و عشق رسیدن که تنها گریه کردن انسان باید برای خدا باشد و بس .خدایا ممنونتم

  • حیات صلح ۱۹ دی ۱۴۰۱

   سلام دوست عزیزم، ممنون از حس و حالت رو به اشتراک گذاشتی. هم می تونی در سایت، آنلاین به مناجاتها گوش بدی (روی دکتر پخش هر مناجات کلیک کن) یا در انتهای صفحه، در بخش “دانلود رایگان مناجاتهای صوتی”، فایل صوتی مناجات ها رو دانلود کن.

 • شیما ۱۴ آذر ۱۴۰۲

  بسیار از شما سپاسزارم بابت تمام لطفی که میکنید و باعث شدید حال دلم خوب شود .
  در عشق و نور مانا باشید

 • Vahid ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

  سللم وخداقوت خدمت شما پرسنل محترم. واقعا عالی بود. یه پیشنهاد دارم. میتونیدزندگینامه وکرامات ائمه وعرفای بزرگ رو به همین صورت با موسیقی درست کنید. مطمینم مبترکونیدوخیلی ها ازجمله خودمن هم منتظر این دست کارها هستم. خسته نباشید. همه چیز عالی و بی نهایت آرامبخش بود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *