0
مایکل نیوتون

مایکل نیوتون

Michael Newton

بیوگرافی

مایکل نیوتن، نویسنده و روانشناس برجسته آمریکایی، سفری را برای کشف اسرار روح آغاز کرد. مایکل نیوتن که در ۴ ژانویه ۱۹۵۱ متولد شد، با کنجکاوی در مورد قلمروهای فراتر از امور فیزیکی شکل گرفت. این کنجکاوی بعدها او را به انجام تحقیقات پیشگامانه در زمینه هیپنوتیزم‌درمانی سوق داد.

پیشینه تحصیلی نیوتن در روانشناسی مشاوره، اساس کار آینده او را پایه‌گذاری کرد. او با مدرک دکترا در روانشناسی مشاوره، درک عمیقی از ذهن انسان و پتانسیل آن برای اکتشاف ایجاد کرد.

یکی از مهم‌ترین کمک‌های نیوتن به ما، کشف تجربیاتی بود که مردم بین زندگی‌های خود دارند. از طریق گذشته‌درمانی، او به افراد کمک کرد تا به خاطرات زمان بین زندگی‌های گذشته خود دسترسی پیدا کنند و سفر روح‌شان را روشن کنند.

تحقیقات پیشگامانه نیوتن در کتاب «سفر روح» به اوج خود رسید که خوانندگان را با مفهوم تناسخ و زندگی پس از مرگ آشنا کرد. این کتاب گزارش‌های مفصلی از تجربیات معنوی افراد در طول دوره زندگی‌های گذشته‌شان ارائه می‌دهد.

کار نیوتن با افراد در سراسر جهان طنین‌انداز شد و منجر به تشکیل یک جامعه جهانی علاقه‌مند به کاوش در سفر روح شد. آموزه‌های او همچنان الهام‌بخش کسانی است که به دنبال درک عمیق‌تر از هدف زندگی و تکامل معنوی هستند.

کتاب‌ها

کتاب سرنوشت روح

کتاب سرنوشت روح

کتاب زندگی در میان زندگی‌ها

جملات برگزیده

-اگر ما به‌طور کامل با درستی ذهن روحی به عنوان نیروی اصلی خود ارتباط بگیریم، آرمان‌ها و ارزش‌های شخصی می‌توانند به شادی عمومی برای کل جامعه منجر شوند.»

-روح‌ها مظهر زیبایی، تخیل و خلاقیت هستند. مصریان باستان می‌گفتند برای شروع درک روح، باید به قلب گوش داد. فکر می‌کنم حق با آنها بود.

-افراد زیادی هستند که سعی می‌کنند از واقعیت فرار کنند زیرا هویت خود را دارای هدف یا معنا نمی‌دانند.

-ما بدبختی‌هایمان را با دقت می‌شماریم و نعمت‌هایمان را بدون فکر زیاد می‌پذیریم.

-کار برای بهبود جهان در نهایت باعث از بین رفتن عدم تحمل افراد متفاوت با ما می‌شود. نیاز به موقعیت شخصی و نخبه گرایی در تعارض است زیرا با شادی یکسان می‌شود.

-با وجود فعالیت‌های فراوان، این ارواح درگذشته همچنان می‌توانند در صورت درخواست به ما برسند. گاهی اوقات، یک روح آشفته نمی‌خواهد پس از مرگ فیزیکی زمین را ترک کند. این به دلیل برخی مشکلات حل نشده است که تأثیر شدیدی بر آگاهی آن گذاشته است. در این موارد غیرطبیعی، کمک از نهادهای بالاتر و مراقبی که می‌توانند کمک کنند، در دسترس است.

-آسیب عاطفی موجود زنده ممکن است به حدی بر ذهن درونی آنها غلبه کند که توانایی‌های ذهنی آنها برای برقراری ارتباط با روح‌ها مهار شود.

-برای اینکه ارتباط معنوی از شوک عزاداری حاصل شود، لازم است سعی کنید حداقل برای مدت کوتاهی ذهن خود را آرام کرده و پاک کنید. در این لحظات، پذیرش ما نسبت به یک تجربه ماوراء الطبیعه برای دریافت ارتباطات مثبت عشق، بخشش، امید، تشویق و اطمینان خاطر که عزیز شما در مکان خوبی است، بازتر است.

-اگر روح ما بخش کوچکی از روح ماورایی را که خدا می‌نامیم منعکس می‌کند، آنگاه راهنمایان ما آینه‌ای را فراهم می‌کنند که به وسیله آن می‌توانیم خودمان را در ارتباط با این خالق ببینیم.

-غلبه بر موانع بیماری‌ها و آسیب‌های جسمی، ما را برای مصائب قوی‌تر می‌کند.

-نکته مهم این است که عیوب خود را بشناسیم، از انکار خود بپرهیزیم و شجاعت و خودکفایی داشته باشیم تا در زندگی خود تغییراتی دائمی ایجاد کنیم.

ویدیوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *